TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
