TB Nucleus (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Categories
ast: Categoríes

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Modules
ast: Preseos

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Updated:
ast: Anováu:

en: Medium
ast: Mediu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Hidden
ast: Anubríu
