TB Nucleus (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Categories
gl: Categorías

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Modules
gl: Módulos

en: Layout
gl: Disposición

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: OK
gl: Aceptar

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Medium
gl: Medio

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Hidden
gl: Oculto

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Grid
gl: Grella

en: Skin
gl: Tema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: pixels
gl: píxeles

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
