TB Nucleus (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: Medium
km: មធ្យម

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
