TB Nucleus (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Modules
pl: Moduły

en: Layout
pl: Układ

en: Back to Top
pl: Powrót na górę

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: Medium
pl: Średnie

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Permalink
pl: Adres

en: Grid
pl: Siatka

en: Global
pl: Globalne

en: Skin
pl: Skórka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: pixels
pl: piksele

en: Default Style
pl: Domyślny styl

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Reset theme settings
pl: Zresetuj ustawienia szablonu
