TB Nucleus (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Comments
ro: Comentarii

en: More
ro: Mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Modules
ro: Module

en: Layout
ro: Prezentare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: Medium
ro: Mediu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Grid
ro: Grilă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: pixels
ro: pixeli

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat
