TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
