TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Categories
cs: Kategorie

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Modules
cs: Moduly

en: Back to Top
cs: Zpět nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: Medium
cs: Střední

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Hidden
cs: Skryté

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: pixels
cs: pixelů

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
