TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: More
da: Mere

en: Categories
da: Kategorier

en: Help
da: Hjælp

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Modules
da: Moduler

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: Updated:
da: Opdateret:

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Hidden
da: Skjult

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: You are here
da: Du er her

en: Grid
da: Gitter

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: pixels
da: pixel

en: Custom width
da: Tilpasset bredde

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Typography
da: Typografi

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
