TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Updated:
hy: Թարմացված է`

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: pixels
hy: փիքսել
