TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: Medium
ka: საშუალო

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Hidden
ka: დამალული

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Global
ka: გლობალური
