TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Categories
kk: Категория

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Modules
kk: Модульдер

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Medium
kk: Орташа

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
