TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
