TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Categories
sk: Kategórie

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Modules
sk: Moduly

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Medium
sk: Stredná

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Hidden
sk: Skryté

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Grid
sk: Mriežka

en: Global
sk: Globálny

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: pixels
sk: pixelov

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
