TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Modules
sq: Modulët

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Updated:
sq: Rifreskimi:

en: Medium
sq: Mesatar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
