TB Nucleus (7.x-1.1-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Top
ug: ئۈستى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: OK
ug: جەزملەش

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
