TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Comments
cy: Sylwadau

en: More
cy: Mwy

en: Categories
cy: Categorïau

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Updated:
cy: Wedi ei ddiweddaru:

en: Medium
cy: Canolig

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Global
cy: Eang

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
