TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Comments
is: Ummæli

en: More
is: Meira

en: Categories
is: Flokkar

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Modules
is: Einingar

en: Layout
is: Útlit

en: Back to Top
is: Tilbaka efst á síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: OK
is: Í lagi

en: URL:
is: Slóð:

en: Updated:
is: Uppfært:

en: Medium
is: Miðlungs

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Hidden
is: Falið

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Grid
is: Grind
