TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
