TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Modules
lv: Moduļi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Updated:
lv: Labots:

en: Medium
lv: Vidējs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Grid
lv: Režģis

en: Global
lv: Globāls

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: pixels
lv: pikseļi

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
