TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: Medium
mn: Дундаж

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
