TB Nucleus (7.x-1.1-beta2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Modules
my: Module များ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
