TB Nucleus (7.x-1.1-beta3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Modules
eo: Moduloj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: Medium
eo: Medio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
