TB Nucleus (7.x-1.1-beta3) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Modules
fi: Moduulit

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Global
fi: Yleinen

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: pixels
fi: pikseliä

en: Custom width
fi: Määritetty leveys

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Pixels
fi: Pikseliä
