TB Nucleus (7.x-1.1-beta3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: OK
ml: ശരി

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
