TB Nucleus (7.x-1.1-beta4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: More
si: තව

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල
