TB Nucleus (7.x-1.1-beta4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Footer
sr: Подножје

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Unpublished
sr: Необјабљено
