TB Nucleus (7.x-1.1-beta4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
