TB Nucleus (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Modules
ar: الوحدات

en: Layout
ar: التنسيق

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: OK
ar: موافق

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Medium
ar: متوسط

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Hidden
ar: مخفي

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Grid
ar: شبكة

en: Global
ar: عالمي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: pixels
ar: بكسلات

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
