TB Nucleus (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
