TB Nucleus (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Layout
mr: मांडणी

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
