TB Nucleus (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: OK
ps: سمه ده

en: Medium
ps: منځنى

en: Hidden
ps: پټ

en: Grid
ps: ځاليز

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
