TB Nucleus (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: More
ta: மேலும்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Updated:
ta: இற்றைப்படுத்தப்பட்டது:
