TB Nucleus (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Modules
eu: Moduluak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: OK
eu: Ados

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: Medium
eu: Ertaina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Grid
eu: Sareta

en: Global
eu: Globala

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Typography
eu: Tipografia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
