TB Nucleus (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Layout
nl: Lay-out

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: OK
nl: Ok

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Grid
nl: Raster

en: Global
nl: Algemeen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Default skin
nl: Standaard uiterlijk

en: Default Style
nl: Standaardstijl

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Typography
nl: Typographie

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
