TB Nucleus (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: OK
ne: ठिक छ

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Medium
ne: माध्यम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
