TB Nucleus (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Help
nn: Hjelp

en: Modules
nn: Modular

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Updated:
nn: Oppdatert:

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Hidden
nn: Skjult

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
