TB Nucleus (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Categories
sl: Kategorije

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Modules
sl: Moduli

en: Layout
sl: Postavitev

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Medium
sl: Srednja

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Hidden
sl: Skrito

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
