TB Nucleus (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Modules
th: โมดูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Hidden
th: ซ่อน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: pixels
th: พิกเซล

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
