TB Nucleus (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Modules
ca: Mòduls

en: Layout
ca: Disposició

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Medium
ca: Mitjana

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Hidden
ca: Ocult

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Grid
ca: Graella

en: Skin
ca: Aparença

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: pixels
ca: píxels

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
