TB Nucleus (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Heim

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: More
is: Meira

en: Categories
is: Bólkar

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Modules
is: Mótul

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: URL:
is: Leinki:

en: Updated:
is: Dagført:

en: Medium
is: Miðal

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Hidden
is: Krógvað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: You are here
is: Tú ert her

en: Permalink
is: Permaleinki

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
