TB Nucleus (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: More
sv: Mer

en: Categories
sv: Kategorier

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Modules
sv: Moduler

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: Medium
sv: Mellan

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Hidden
sv: Dold

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Grid
sv: Rutnät

en: Global
sv: Globalt

en: Skin
sv: Skal

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Block Settings
sv: Blockinställningar

en: pixels
sv: pixlar

en: Default skin
sv: Standardtema

en: Default Style
sv: Standardstil

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Menu bar
sv: Menyrad

en: Panel first column 1
sv: Panel första kolumn 1

en: Panel first column 2
sv: Panel första kolumn 2

en: Panel first column 3
sv: Panel första kolumn 3

en: Panel first column 4
sv: Panel första kolumn 4

en: Panel second column 1
sv: Panel andra kolumn 1

en: Panel second column 2
sv: Panel andra kolumn 2

en: Panel second column 3
sv: Panel andra kolumn 3

en: Panel second column 4
sv: Panel andra kolumn 4
