TB Nucleus (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Modules
be: Модулі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Medium
be: Сярэдні

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Hidden
be: Схаваць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Grid
be: Сетка

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: pixels
be: пікселі

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
