TB Nucleus (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Categories
hr: Kategorije

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Modules
hr: Moduli

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: OK
hr: U redu

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: Medium
hr: Srednji

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Hidden
hr: Skriveno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Grid
hr: Mreža

en: Global
hr: Opće

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: pixels
hr: piksela

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
