TB Nucleus (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: OK
ku: باشە

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Hidden
ku: شارراوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
