Number Double (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Decimal marker
ar: الفاصلة العشرية

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
ar: رمز الفاصلة العشرية الذي سيدخله المستخدمون في الاستمارات.

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة
