Number Double (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
et: Märk, mille kasutaja sisestab väljale komakohtade eraldajana.

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma
