Number Double (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Text field
fr: Champ texte

en: Decimal marker
fr: Séparateur de décimales

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
fr: Le caractère que les utilisateurs saisiront pour séparer les décimales dans les formulaires.

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Comma
fr: Virgule
