Number Double (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Text field
it: Campo di testo

en: Decimal marker
it: Simbolo decimale

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
it: Il carattere inserito dagli utenti per indicare il punto decimale nei form.

en: Decimal point
it: Virgola decimale

en: Comma
it: Virgola
