Number Double (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
km: អ្នក​ប្រើ​តួ​អក្សរ​នឹង​បញ្ចូល​តួ​អក្សរ​ដើម្បី​សម្គាល់​សញ្ញា​ក្បៀស​ក្នុង​សំណុំ​បែបបទ ។

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)
